Днями міський голова Геннадій Лебідь був відзначений державною нагородою — медаллю «За сприяння в охороні державного кордону України». Відзнаку вручили представники 1-го загону морської охорони Державної прикордонної служби України під час робочої зустрічі.
Ця нагорода є символом плідної взаємодії між органами місцевого самоврядування та військовими формуваннями, які стоять на варті безпеки нашої країни. Спільними зусиллями громада спрямовує ресурси та увагу на потреби захисників, забезпечуючи надійний тил.
Отримуючи нагороду, Геннадій Лебідь підкреслив, що це визнання роботи всієї громади, яка щодня робить свій внесок у наближення нашої спільної Перемоги. Взаємодопомога та підтримка військових підрозділів залишаються пріоритетними завданнями для керівництва Верхньодніпровська.
Висловлюємо вдячність бійцям 1-го загону морської охорони за їхню самовіддану службу та захист кордонів України.
Міський голова Геннадій Лебідь отримав відзнаку від морських прикордонників.
41
03.06.2026 16:52
RSS
Останні новини з категорії:
У Верхньодніпровській громаді визначено переможців Бюджету участі–2026!
У Верхньодніпровській громаді визначено переможців Бюджету участі–2026!
22
Новини
23 червня 2026 13:22
Прощання та панахида за загиблим воїном МАРШАЛКО Олегом Олександровичем
Прощання та панахида за загиблим воїном МАРШАЛКО Олегом Олександровичем
16
Новини
23 червня 2026 11:55
ІНДИВІДУАЛЬНА ГРОШОВА ДОПОМОГА ДЛЯ ПІДТРИМКИ ІНІЦІАТИВ МІКРОБІЗНЕСУ
ІНДИВІДУАЛЬНА ГРОШОВА ДОПОМОГА ДЛЯ ПІДТРИМКИ ІНІЦІАТИВ МІКРОБІЗНЕСУ
27
Новини
22 червня 2026 10:18
Як бути в курсі останніх новин?
Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію




